Verslui - FSA

 

 

Lietuvoje kasmet vyksta visuomenės pokyčiai, klesti vartojimo kultūra, daugėja įmonių.
Suprantama, jog siekiant verslo plėtros – vienas iš svarbiausių aspektų tampa išskirtinumas, bei seka visa tęstinumo grandinė – produktyvumas, kokybė, nauji partneriai ir patenkinti klientai, tačiau pagrindas kas už to slypi – DARBUOTOJAI, komandos ir jų atsidavimas veiklai siekiant gero kokybiško rezultato. Pasirūpinti savo darbuotojais ir jų saugumu nelaukiant skaudžių pasekmių – reiškia pasirūpinti savo verslu.

Dirbame tam, kad kiekvienai įmonei, nepaisant jos dydžio ir veiklos profilio padėtume sumažinti mokestinę bazę per darbuotojams skirtas motyvacines/lojalumo programas.
Kviečiame įmonių vadovus prisijungti prie socialiai atsakingų įmonių Lietuvoje finansinio raštingumo klausimais ir pasinaudoti organizuojamais mūsų agentūros seminarais, kurių metu įmonių darbuotojams suteikiame visą naujausią informaciją apie pasikeitimus mokestinėje aplinkoje, įstatymuose bei pasidaliname asmeninių finansų valdymo subtilybėmis, kuriomis naudojantis kiekvienas Lietuvos pilietis jaus didesnį užtikrintumą dėl savo ir savo šeimos ateities.
Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo ir užtikriname finansinių sprendimų lankstumą, priklausomai nuo Jūsų verslo krypties, tikslų bei požiūrio.

Tokiu būdu mūsų specialistai, dirbantys su juridiniais asmenimis sutaupys Jums laiko ir pateiks nestandartinių ir įdomių pasiūlymų susitikimo metu. Į mus galite kreiptis susisiekimo priemonėmis, esančiomis svetainės kontaktuose iš bet kurio Lietuvos miesto.

Mūsų partneriai

Pamatykite visas naujienas pirmieji